BONY UPOMINKOWE NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT DLA NAJBLIŻSZYCH I PRZYJACIÓŁ

Profesjonalna sesja u fotografa jest atrakcyjnym i niebanalnym prezentem, który adresowany może być do kogokolwiek, bez względu na jego wiek. Nadaje się na niemal każdą okazję. Zakupiony w Studio 2 Piętro bon podarunkowy na dowolną sesje fotograficzną to nie tylko prezent w postaci oferowanej przeze mnie usługi, ale też niezwykłe chwile przed obiektywem, w czasie których obdarowana lub obdarowany przeżyją coś niezwykłego i emocjonującego.

Sesja zdjęciowa może być prezentem dla każdego od każdego. Jeżeli narzeczony chce zrobić przyjemność partnerce, babcia wnuczkowi, rodzice dorastającej córce z okazji rozpoczęcia nauki w liceum lub siostra bratu z okazji zakończenia studiów – będzie to idealny podarunek, który da takiej osobie niezapomniane wspomnienia i pamiątkę na całe życie. Możliwości i okazje są tak liczne, jak bogata jest nasza wyobraźnia i życie, które tych okazji tworzy bez liku. Obdarowana może być kobieta spodziewająca się dziecka, ale również świeżo upieczona mama i jej noworodek, prezent będzie także odpowiedni dla teściów obchodzących swoje złote gody, a także dla młodszej siostry, której chłopak oświadczył się kilka dni wcześniej.

Oprócz chwilowych przeżyć, w Studio 2 Piętro obdarowana przez Ciebie osoba otrzymuje skarb stokroć cenniejszy: zatrzymany na zdjęciu czas, świadectwo ważnych wydarzeń, o których wspomnienie zawsze będzie odżywać w chwili otwierania albumu z fotografiami.

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak wspaniałą przygodą jest profesjonalna sesja zdjęciowa, której efektem będzie kolejny zapis w kronice czyjegoś życia. Sesja zdjęciowa i najwyższej jakości reportaż mogą stać się oryginalnym i praktycznym prezentem na chrzest, komunię czy inną uroczystość rodzinną. To również doskonały upominek dla Pary Młodej – dając im bon na profesjonalną sesję ślubną, zwalniacie ich z części kosztów, których przy planowaniu tego ważnego dnia i tak jest wiele.

Bon wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego zamawiający otrzymają od Studio 2 Piętro niepowtarzalną kartę upominkową w gustownym opakowaniu.

Spraw swoim bliskim zaskakujący i oryginalny prezent, ciesz się ich emocjami i oglądaj wraz z nimi zdjęcia – pamiątkę po chwilach spędzonych przed obiektywem fotografa.

Andrzej Korsak 

Fotograf Gliwice, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Tychy 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.