FOTOGRAFIA BIZNESOWA – ISTOTNY ELEMENT AUTOPROMOCJI

 

 

Fotografia biznesowa - istotny element autopromocji

 

Biznes dziś opiera się przede wszystkim na Internecie i wizerunku, który tam zbudujesz. Bardziej niż kiedykolwiek, ludzie polegają na informacjach znalezionych w sieci, przeczytanych w mediach społecznościowych, czy newsletterach. Spotkania twarzą w twarz są coraz rzadsze, ale nadal to kontakt z ludźmi jest elementem decydującym o sprzedaży i udanych relacjach biznesowych. Zdjęcia wizerunkowe są ważne, ponieważ wpływają na sposób, w jaki postrzegają Cię inni ludzie. Dobre zdjęcia wizerunkowe pozwalają Ci przedstawić swoją osobowość. Mogą również pomóc w budowaniu marki osobistej, tworzeniu profesjonalnego wizerunku oraz zwiększaniu zasięgu i zainteresowania Twoimi usługami. Zdjęcia wizerunkowe są również ważne w kontekście kariery zawodowej, ponieważ umożliwiają wypromowanie własnego profilu zawodowego na różnych platformach.

 

 

Jeśli prowadząc biznes w Internecie, nie spotykasz się ze swoimi Klientami osobiście, musisz zadbać o swój profesjonalny wizerunek biznesowy za pomocą fotografii biznesowej. Powiedzenie jak Cię widzą, tak Cię piszą, jest bardzo aktualne w dzisiejszym świecie, w którym fotografia dominuje nad treścią.

 

Fotografia wizerunkowa może zdecydować o Twojej przyszłej współpracy z wymarzonym Klientem, o tym, czy Twój biznes będzie się rozwijał albo, czy dostaniesz wymarzoną pracę w korporacji. Coraz częściej na stronach internetowych firm pojawiają się fotografie korporacyjne, przedstawiające zespoły pracowników, co ociepla wizerunek przedsiębiorstwa.

 

 Studio 2 Piętro z Gliwic to pracownia fotograficzna zajmującą się między innymi profesjonalną fotografią biznesową - ważnym narzędziem marketingowym, promującym markę osobistą lub firmę.

 

Oto kilka rad, jak przygotować się do sesji biznesowej:

  1. Umów się na spotkanie z fotografem z dużym wyprzedzeniem czasowym.

  2. Bądź wypoczęty, zapewnij sobie przez dwa dni przed sesją po osiem godzin snu.

  3. Pójdź do fryzjera i ewentualnie do solarium kilka dni wcześniej, unikaj jednak nadmiernego opalania.

  4. Zadbaj o skórę twarzy – wizyta u kosmetyczki jest jak najbardziej wskazana.

  5. Wybierz ubranie bez wzorów, w stonowanych kolorach. Na krawacie lub apaszce dopuszczalny jest niewielki deseń. Unikaj szerokich pasów lub innych krzykliwych wzorów. Mogą one zdominować zdjęcie, na którym najważniejsza powinna być Twoja twarz.

  6. Pamiętaj, że ciemne włosy i skóra doskonale prezentują się na tle jasnych barw, takich jak błękit, zieleń lub jasna czerwień. Osoby o jasnych włosach powinny pomyśleć o pastelowej koszuli lub bluzce.

  7. Panie powinny przygotować dopasowaną bluzkę lub sukienkę z długimi rękawami, dla panów wskazany jest granatowy lub szary garnitur i niebieska koszula.

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tym, jak ubrać się na sesję biznesową zadzwoń lub przyślij do Studio 2 Piętro e-maila z pytaniami. Chętnie udzielę Ci informacji na temat fotografii biznesowej i sposobu realizowania przeze mnie sesji zdjęciowej.

 

Spotkajmy się w Studio 2 Piętro w Gliwicach!

 

 

Studio 2 Piętro Gliwice, Fotograf Gliwice, Fotograf Zabrze, Fotograf, Katowice, Fotograf Kraków, Fotograf Opole, Fotograf ze Śląska, Fotograf w Małopolski, Fotograf biznesowy Gliwice, Fotograf biznesowy Katowice, Fotograf biznesowy Zabrze, Sesja fotograficzna Gliwice, Sesja biznesowa Katowice, Sesja profesjonalna Zabrze

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.