FOTOGRAFIA ŚLUBNA - NAJPIĘKNIEJSZE CHWILE ZATRZYMANE W KADRZE

Dzień ślubu jest niezapomnianym dniem w życiu każdego człowieka. Przez wiele miesięcy narzeczeni i ich rodzice przygotowują się do tego rodzinnego święta, gdyż pragną, by ceremonia udała się jak najlepiej i w pamięci wszystkich uczestników pozostawiła pozytywne wspomnienia.

To Wasze święto, więc wszystko, co jest związane z zaślubinami, musi być odpowiednio przygotowane. Wyznaczyliście już datę ślubu, zarezerwowaliście salę weselną, umówiliście muzyka, zaplanowaliście dekorację kościoła i dokonaliście wyboru ślubnych kreacji. Czego brakuje? Bardzo istotnej osoby – fotografa ślubnego, człowieka pracującego w cieniu ceremonii po to, byście w ciągu swojego życia mogli wielokrotnie oglądać zdjęcia z tego ważnego dnia.

Planując ślub, wiele par ma ograniczony budżet i, szukając oszczędności, rezygnuje z usług profesjonalisty, uważając, że fotografie może zrobić któryś z zaprzyjaźnionych gości.

To poważny błąd! Wasi najbliżsi podczas ceremonii i wesela powinni bawić się i cieszyć świętem, a nie czuwać z aparatem, by nie przegapić ważnych momentów, co zresztą i tak nie zawsze im się uda. Jeśli chcecie po latach czuć radość i miłą nostalgię oglądając zdjęcia, musicie wybrać fotografa ślubnego, który zachowując zawodową koncentrację i refleks uwieczni to, co dla Was cenne, piękne i niezapomniane.

Kiedy zacząć szukać fotografa? W zasadzie im wcześniej, tym lepiej. Poszukiwania należy rozpocząć nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Zdarza się, że niektórzy mają zarezerwowane terminy nawet dwa lata do przodu.

W Studio 2 Piętro w Gliwicach można spotkać się z fotografem osobiście i poprosić o możliwość obejrzenia zdjęć z ostatniego ślubu w takiej formie, w jakiej oddawane są klientowi. Istnieje też możliwość porozmawiania, czy zadania pytań, ponieważ im więcej będziecie wiedzieć, tym łatwiej przyjdzie wam podjąć decyzję. Ponadto rozmowa pozwala na bliższe poznanie siebie nawzajem, co jest bardzo ważne, gdyż fotograf będzie wam towarzyszył w każdej istotnej i intymnej chwili tego ważnego dnia.

Nie zwlekajcie z odwiedzinami w Studio 2 Piętro w Gliwicach. Spotkanie z fotografem pozwoli także na poznanie całej oferty, a margines czasu da Wam możliwość dokonania właściwych wyborów.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.