SESJA KOBIECA UWIECZNIJ SWOJE WEWNĘTRZNE ORAZ ZEWNĘTRZNE PIĘKNO

Kobiece piękno - wyraź siebie podczas sesji zdjęciowej


 

Wszechobecne media wykreowały obraz kobiety o atrakcyjnych kształtach i zachwycającej urodzie, niejednokrotnie kuszącej i wyzywającej. Gdy patrzysz na zawodowe modelki, daleka jesteś od myśli, że mogłabyś stanąć przed obiektywem profesjonalnego fotografa i zrobić sobie prezent w postaci sesji zdjęciowej.

 

Moje klientki często pozbawione są wiary w siebie i w swoją urodę. Słyszę wtedy: „jestem niefotogeniczna, nie lubię się na zdjęciach”, „najpierw muszę zrzucić kilka kilogramów i pójść na siłownię”, „wstydzę się pokazywać przed obcymi”. Prawda jest taka, że w każdej z was tkwi głęboko ukryte pragnienie, by być piękną i wzbudzać podziw otoczenia.

 

Jesteś piękna - uwierz w siebie

 

Spokojna, przyjazna rozmowa przy filiżance kawy pozwoli zniwelować Twoje obawy i zahamowania. Poznamy się, więc łatwiej będzie mi dopasować charakter sesji do Twoich upodobań.

Z doświadczenia wiem, że w codziennym natłoku spraw, zajęć i obowiązków wiele pań zapomina o swojej kobiecości. Decydując się na sesję zdjęciową, przeżyjesz więc niezwykły dzień poświęcony tylko Tobie. Podczas sesji zadbam o komfortową atmosferę i odpowiednią muzykę, abyś czuła się przyjemnie zrelaksowana, gdyż stres natychmiast zostanie wychwycony przez obiektyw aparatu.

 

Dla wielu kobiet jest to pierwsza tego typu przygoda, dlatego ważne jest obustronne zaufanie. Zadbam o to, abyś czuła się swobodnie, odkrywając przy okazji Twoje piękne wnętrze. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu i przemyślanej stylizacji ukażę to, co w Tobie jest najpiękniejsze i najbardziej interesujące, a ukryję to, czego w sobie nie lubisz. Nie chodzi tu wyłącznie o seksualność, ale o kobiecy powab oraz wzbudzającą pozytywne emocje zmysłowość; o poezję kształtu, barwy i faktury delikatnie odkrytego ciała.

 

W trakcie sesji fotograficznej będziesz mogła na monitorze obserwować efekty naszej współpracy i zadać sobie pytanie: „To naprawdę jestem ja?”. Często jestem świadkiem takich reakcji. Udana sesja wyzwala emocje, a dzięki nim ujawnia się piękno, którego istnienia wcześniej mogłaś być nieświadoma. Przekonałem się też, że sesja zdjęciowa to nie tylko kolekcja fotografii. Często okazuje się, że działa ona terapeutycznie. Pomaga w wielu aspektach, takich jak akceptacja samej siebie, czy uświadomienie sobie rozpoczęcia nowego etapu życia. Może również być bodźcem do podniesienia swojej samooceny i wartości.

 

Zapraszam Was na przeżycie niezapomnianej przygody w Studio 2 Piętro w Gliwicach.

Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami: sesja kobieca

 

Studio 2 Piętro Gliwice, Sesja kobieca Gliwice, Fotograf Gliwice, Fotograf Zabrze, Fotograf, Katowice, Fotograf Kraków, Fotograf Opole, Fotograf ze Śląska, Fotograf w Małopolski, Sesja fotograficzna Gliwice, Sesja fotograficzna Katowice, Sesja fotograficzna zabrze, 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.