SESJA KOBIECA: WYJĄTKOWE ZDJĘCIA ODDAJĄCE TWÓJ UROK I PIĘKNO

Sesja kobieca – wyjątkowe zdjęcia oddające Twój urok i piękno


 

Sesja kobieca ma na celu uchwycić Twoje piękno i osobowość. To czas, w którym będziesz się czuła dobrze, czas poświęcony Twojej kobiecości.

 

W Studio 2 Piętro jest to jedyna sesja nie objęta ograniczeniem czasowym. Doskonale zdaję sobie sprawę ze specyfiki tego rodzaju zdjęć, które skierowane są zarówno na wygląd zewnętrzny, jak i na wnętrze fotografowanej osoby. Wymaga to specjalnego podejścia, rozmowy przed sesją, poznania się i omówienia zakresu planowanych fotografii. Wiem, że potrzebna jest wówczas cierpliwość i delikatność, ponieważ nie wszystkie kobiety posiadają zdolność otwarcia się, zaakceptowania własnej tożsamości.

 

Tylko od Ciebie zależy jaki zakres będzie miała Twoja sesja zdjęciowa. Czy będą to ponadczasowe portrety, zatrzymujące na zawsze chwilę obecną, a może zdjęcia lifestylowe, ukazujące to, jak piękna jesteś na co dzień lub zdjęcia sensualne, wydobywające z zakamarków Twojej osobowości zmysłowość i kobiecą tajemniczość.

 

Niektóre moje Klientki przychodzą od razu zdecydowane na konkretny rodzaj zdjęć, inne otwierają się powoli, by w trakcie sesji zdecydować, że są w stanie odważyć się na więcej. W ten sposób powstają subtelne i zmysłowe, czasami odrobinę pikantne, ale zawsze w granicach dobrego smaku zdjęcia.

 

Aby przygotować się do sesji zdjęciowej, warto znacznie wcześniej zacząć zabiegi pielęgnacyjne. Przede wszystkim warto odpowiednio zadbać o skórę, gdyż każdy makijaż lepiej się utrzymuje, gdy jest ona dobrze nawilżona i odżywiona. Kilka dni przed sesją zrób odpowiedni, przeznaczony dla Twojej skóry peeling. Jeżeli planujesz odważniejszą sesję - pelenguj, nawilżaj i natłuszczaj skórę tych części ciała, które zamierzasz odsłonić.

 

Przed samymi zdjęciami najlepiej nie nakładać żadnego makijażu. W twarz wklep lekki, niezbyt tłusty krem nawilżający, a usta posmaruj bezbarwną pomadką lub błyszczykiem. Nie trzeba chyba wspominać o perfekcyjnym manicure i pedicure oraz o włosach, którymi fryzjerka powinna się zająć 3-4 tygodnie przed sesją.

 

Zapraszam do Studio 2. Piętro w Gliwicach wszystkie kobiety, które chcą uwiecznić na fotografii swoją urodę, subtelność i kobiecość. Taka sesja zdjęciowa będzie czymś, do czego możecie wracać przez całe życie.

 

Każda z Was ma w sobie piękno, pozwólcie mi je uwiecznić, a potem podziwiajcie efekty. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi zaobserwować, że potrafią one zadziwić nawet największe sceptyczki.

 

Zapraszam do zapoznania się z moimi pracami: sesja kobieca

Jeśli chcecie przeczytać więcej na temat przygotowania się do sesji zdjęciowej, zapraszam do artykułu na blogu.

 

Studio 2 Piętro Gliwice, Fotograf Gliwice,Sesja kobieca Gliwice, Sesja kobieca Gliwice, Fotograf Zabrze, Fotograf, Katowice, Fotograf Kraków, Fotograf Opole, Fotograf ze Śląska, Fotograf w Małopolski, Sesja fotograficzna Gliwice, Sesja fotograficzna Katowice

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.