SESJA KOBIECA: WYJĄTKOWE ZDJĘCIA ODDAJĄCE TWÓJ UROK I PIĘKNO

Zobacz również: RODZAJE SESJI KOBIECYCH   SESJA KOBIECA PORTFOLIO   SESJA KOBIECA CENA

 

Sesja kobieca ma na celu uchwycić Twoje piękno i osobowość. To moment, w którym będziesz się czuła dobrze, moment poświęcony Twojej kobiecości.

W Studio 2 Piętro jest to jedyna sesja nie objęta ograniczeniem czasowym. Doskonale zdaję sobie sprawę ze specyfiki tego rodzaju zdjęć, które skierowane są zarówno na wygląd zewnętrzny, jak i na wnętrze fotografowanej osoby. Wymaga to specjalnego podejścia, rozmowy przed sesją, poznania się i omówienia zakresu planowanych fotografii. Wiem, że potrzebna jest wówczas cierpliwość i delikatność, ponieważ nie wszystkie kobiety posiadają zdolność otwarcia się, zaakceptowania własnej tożsamości.

Tylko od Ciebie zależy jaki zakres będzie miała twoja sesja zdjęciowa. Czy będą to ponadczasowe portrety, zatrzymujące na zawsze chwilę obecną, a może zdjęcia life stylowe, ukazujące to, jak piękna jesteś na co dzień lub sensualne, wydobywające z zakamarków Twojej osobowości zmysłowość i kobiecą tajemniczość.

Niektóre moje klientki przychodzą od razu zdecydowane na konkretny rodzaj zdjęć, inne otwierają się powoli, by w trakcie sesji zdecydować, że są w stanie odważyć się na więcej. W ten sposób powstają subtelne i zmysłowe czasami odrobinę pikantne ale zawsze w granicach dobrego smaku zdjęcia .

Kilka słów o tym, jak powinnaś przygotować się do zdjęć. Przede wszystkim warto odpowiednio zadbać o skórę, gdyż każdy makijaż lepiej się utrzymuje, gdy jest ona dobrze nawilżona i odżywiona. Kilka dni przed sesją zrób odpowiedni, przeznaczony dla Twojej skóry peeling. Jeżeli planujesz okazać trochę odwagi – pelenguj, nawilżaj i natłuszczaj skórę na tych częściach ciała, które zamierzasz odsłonić.

Przed samymi zdjęciami najlepiej nie nakładać żadnego makijażu. W twarz wklep lekki, niezbyt tłusty krem nawilżający, a usta posmaruj bezbarwną pomadką lub błyszczykiem. Nie trzeba chyba wspominać o perfekcyjnym manicure i pedicure oraz o włosach, którymi fryzjerka powinna się zająć 3-4 tygodnie przed sesją.

Zapraszam do Studio 2 Piętro wszystkie kobiety, które chcą uwiecznić na fotografii swoją urodę, subtelność i kobiecość. Taka sesja zdjęciowa będzie czymś, do czego możecie wracać przez całe życie. Każda kobieta ma w sobie piękno, musicie tylko pozwolić mi je uwiecznić. A potem podziwiać efekty. Z wieloletniego doświadczenia wiem, że potrafią one zadziwić nawet najbardziej sceptycznie nastawione osoby.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.