Nazywam się Andrzej Korsak. 

 

Od ponad dwudziestu lat mam wielką przyjemność pracować dla Państwa jako fotograf, uwieczniając najpiękniejsze chwile w Państwa życiu w czasie zaślubin i przyjęć weselnych, w czasie chrztów i wspaniałych uroczystości rodzinnych. Z szacunkiem, wyczuciem i zrozumieniem podchodzę do każdego zlecenia, staram się na tworzonych fotografiach oddać wyjątkowość chwili, ulotność spojrzeń, czułość, wzruszenie, które najczęściej  towarzyszą tym momentom. Niejednokrotnie mam przyjemność tworzyć klimatyczne sesje plenerowe, gdzie fantazja oraz inwencja zawsze jest podstawą naszych wspólnych rozważań o miejscu, które tworzą scenerię zdjęć plenerowych. Aby jednak zdjęcia plenerowe były wyjątkowe, spędzamy kilka dłuższych chwil na rozmowie o Państwa zainteresowaniach i preferencjach. Jestem przekonany, że idealna fotografia to fotografia zharmonizowana z Państwa charakterem i zainteresowaniami. Chciałbym, aby po latach przypominała ona Państwu o tym, co łączyło i będzie łączyć Was po latach.

Kolejnym projektem jest fotografia kobiet, czasami zwariowane, czasami intymne, ale zawsze intrygujące, ukazujące wyjątkowość i indywidualizm każdej kobiety.

Wykonuje również sesje wizerunkowe, biznesowe, zdjęcia do CV , rodzinne oraz zdjęcia na potrzeby stron internetowych .

 

Gwarancję wysokiego standardu usług zapewnia moje długoletnie doświadczenie, pasja oraz rzetelność. Dlatego też, jeżeli poszukujecie fotografa z Gliwic, Zabrza, Katowic, Krakowa, Opola, Śląska lub województwa opolskiego i małopolskiego serdecznie zapraszam do kontaktu. Spotkajmy się, porozmawiajmy i poznajmy się lepiej…

 

Zapraszam do  przejrzenia portfolio i omówienia sesji!

 

Andrzej Korsak

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.