Nazywam się Andrzej Korsak. Moją wielką pasją jest fotografia.

 

Jako fotograf pracuję od ponad 25 lat rozwijając się i doskonaląc warsztat. Kładę szczególny nacisk na jakość oferowanych usług abyś był zadowolony z efektów naszej współpracy. Jako fotograf ciągle się rozwijam, zdobywając wiedzę o nowych technologiach. Idąc z duchem czasu dbam o to, aby moja wiedza na temat najnowszych trendów w fotografii była zawsze aktualna.

 

Co mogę dla Ciebie zrobić?

 

Z przyjemnością, największą starannością i dbałością o każdy detal uwiecznię najpiękniejsze chwile w Waszym życiu, wykonując profesjonalne sesje zdjęciowe:

 

 • sesja zdjęciowa narzeczeńska,

 • sesja zdjęciowa ślubna,

 • sesja zdjęciowa przyjęcia weselnego,

 • sesja zdjęciowa plenerowa,

 • sesja zdjęciowa ciążowa.

 

Z szacunkiem, wyczuciem i zrozumieniem podchodzę do każdego zlecenia. Staram się, aby zrobione przeze mnie fotografie oddały wyjątkowość chwili, ulotność spojrzeń, czułość, wzruszenie i wszystkie emocje towarzyszące Wam, podczas najważniejszych chwil w życiu. Chcę, żeby zdjęcia oglądane po latach wywoływały w Was żywe uczucia i aby były pięknym wspomnieniem.

Aby sesje plenerowe były wyjątkowe, dużo rozmawiam z moimi Klientami na temat wizji, koncepcji i preferencji. Wspólnie rozważamy wiele możliwości i wybieramy najlepsze miejsce. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie moich Klientów, dlatego staram się, aby każda sesja fotograficzna dostosowana była do Waszego charakteru, zainteresowań i upodobań.


Z ogromną przyjemnością podejmuję wyzwania w sesjach fotograficznych dla kobiet:

 

 • sesja beauty,

 • sesja sensualna,

 • sesja buduarowa,

 • sesja w bieliźnie,

 • sesja glamour,

 • nagość zakryta


Sesje beauty podkreślają piękno kobiety. To typowo wizerunkowa sesja fotograficzna. Potrafię sprawić, że doskonałą modelką jest kobieta o mniej klasycznej urodzie. Efekt Cię zadziwiSesja sensualna to właściwie każdy typ sesji, w którym nie przekraczamy granicy dobrego smakuSesja buduarowa ma zabarwienie intymnej erotyki o charakterze stonowanym, skierowanym na prywatność. Sesja w bieliźnie mogą mieć bardzo różny charakter. Wszystko zależy od kobiety i zamysłu fotografa, jaki będzie jej efekt końcowy. Sesja glamour to esencja seksualności, podkreślona odkrytymi fragmentami nagiego ciała, atmosferą stworzoną przez aranżację i oświetlenie. Nagość zakryta to sesja mająca za zadanie pobudzić wyobraźnię oraz zmysły odbiorcy, by to, czego nie widać, było najbardziej intrygująceAkt, którego istotą jest ukazanie nagiego ciała w sposób subtelny, zmysłowy i delikatny.

Studio 2 Piętro z Gliwic jest pracownią fotograficzną zajmującą się również profesjonalną fotografią biznesową - ważnym narzędziem marketingowym, promującym osobę lub firmę. Fotografia biznesowa w istotny sposób przyczynia się do budowania Twojego wizerunku. Dlatego swoją ofertę kieruję do wszystkich osób, dla których wizerunek odgrywa znaczącą rolę w prowadzonej działalności biznesowej. W dobie social mediów obraz jest niezwykle ważny – zapada w pamięć i zostaje na długo. Zadbaj o swój wizerunek poprzez profesjonalną biznesową sesję zdjęciową.

Jeśli Twoja działalność, to przede wszystkim budowanie marki osobistej, zadbaj o nią sesję wizerunkową, zaaranżowaną zgodnie z Twoimi zainteresowaniami.

Profesjonalna sesja zdjęciowa produktów jest ważnym elementem biznesu, dlatego oferuję Ci wykonanie zdjęć na potrzeby stron internetowych, aby przyciągały Klientów.

Wykonuję również:

 

 • zdjęcia biznesowe

 • zdjęcia korporacyjne

 • zdjęcia do CV,

 • zdjęcia legitymacyjne,

 • zdjęcia paszportowe

 • zdjęcia dowodowe

 • zdjęcia do wizy


 

Gwarancję wysokiego standardu usług zapewnia moje długoletnie doświadczenie, pasja oraz rzetelność. Jeżeli potrzebny jest Ci fotograf z Gliwic, Zabrza, Katowic, Krakowa, Opola, fotograf z województwa śląskiego, województwa opolskiego i województwa małopolskiego - serdecznie zapraszam do kontaktu. Spotkajmy się, porozmawiajmy i poznajmy się lepiej, a efekty naszej wspólnej pracy spełnią Twoje oczekiwania.


Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz do przeczytania bloga, w którym przekazuje garść ważnych informacji na temat sesji fotograficznych i innych ciekawych tematów związanych z fotografią.

 

Zapraszam do  przejrzenia portfolio i omówienia sesji!

 

Andrzej Korsak

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.